من شخصا فیلم موزیکال دوست ندارم ولی این فیلم بعد از مدتها گشتن و ناامید شدن در بین فیلمهای مزخرف جدید، انصافا تکانم داد.

 

شناسنامه فیلم: begin again  فیلم ۲۰۱۴ از John Carney است . با بازیگری Keira Knightley ، Mark Ruffalo ، Adam Levine (  اولین فیلم سینمایی اوست ؛ وی ،برنده جایزه موسیقی EMMY  میباشد و  بابت  اجرای ترانه های  استثناییش در این فیلم هیچی پولی قبول نکرد)

Adam LevineMark Ruffalo

داستان فیلم : دختری ترانه نویس (با بازی کایرا نایتلی) با دوست پسرش (با بازی آدام لوین) به نیویورک می‌آیند و دوست پسر توسط کمپانی‌های بزرگ موسیقی احاطه میشود که تعادل رابطه عاطفی این دو نفر تغییراتی می یابد . در این بین یک تهیه کننده ورشکسته موسیقی (با بازی روفالو) با شنیدن اتفاقی صدای این زن در یک کافه شبانه کلا زندگی کاریش را تغییر داد. شکست وحشتناک عاطفی دختر (با بازی کایرا نایتلی که برای این فیلم آموزش موسیقی و آواز دیده است) گرچه در ابتدای فیلم او را در هم میشکند اما مسیر جالبی در زندگیش باز میکند که به جای عقده ای شدن به شکوفا شدنش می انجامد.

چرا فیلم جذاب است؟

جالبی فیلم در این است که سفر قهرمانی چهار نفر را همزمان روایت میکند و شخصیت پوزیدون دراین فیلم به زیبایی توسط مارک روفالو نمایش داده میشود؛ یک پوزیدون محض که در خانواده چگونه عشق و درهمشکستگی را تجربه میکند. جالب است  که فیلم در بین منتقدین نیز محبوبیت یافته است و پیشنهاد میکنم با کسانی که دوستشون دارید ، این فیلم ۱۰۴ دقیقه ای زیبا را تماشا کنید.

این مطلب را هم بخوانید
درباره‌ی فیلم Money Monster 2016

 

📌 برای آشنایی با شخصیت پوزیدون، این آموزش پیشنهاد می‌شود:

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *